-
Diagnosticare OBD2
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
Este o solutie doar de citire (READ ONLY), care, din cate am inteles, se aplica majoritatii modelelor 25/45/75.
Rog a se completa threadul original cu informatii suplimentare, daca sunt disponibile.
-
am elm 327 si nu am reusit nici macar sa l conectez la masina (conform tutorialului), ce sa mai vorbim de citirea codurilor de eroare.
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
-
player1 .... pentru a te conecta cu ea se face un artificiu cu masa masinii se ia din alta parte nu din mufa de test .... eu nu am curajul sa fac asa ceva .... avem in club cineva care si-a luat o sculicica din asta si a incercat doar sa reseteze oil inspection cu ea si acum nu mai comunica cu t4 nici un calculator ... a "resetat" legatura de tot ..... nu mai merge nici cu sculicica .....(si cu kts poti face probleme mari :) )....
-
eu vreau doar o citire a erorilor inregistrate de a lungul timpului. cu ce pot face?