Salut,
Poate sa ma ajute cineva cu valoarea emisiilor CO2 la Rover 2.0 CDTI cu cutie automata?
Va multumesc.
Printable View
Salut,
Poate sa ma ajute cineva cu valoarea emisiilor CO2 la Rover 2.0 CDTI cu cutie automata?
Va multumesc.
Diesel CDT si CDTi Rover 75 and MG ZT
Manual Gearbox 163g/km
Automatic gearbox 190g/km
EURO 3 din fabrica
....la rar sunt multe inmatriculate ca euro 4 .... pentru ca au noxe de euro 4 ...
M.
Multumesc.
Cum se poate inmatricula pe Euro4? Nu exista omologare de model de care tine seama RAR-ul?
Cu stima.
Adrian