pai vezi...cum o dai tot pe mana lor ajungem toti...ca e politie,ca e ARR,...numai in romania au reguli de kkt...afara{in anumite tari} poti sa iti schimbi culoarea la masina in fiecare zi daca te tine buzunarul si nu te intreaba nimeni nimic.
Printable View
pai vezi...cum o dai tot pe mana lor ajungem toti...ca e politie,ca e ARR,...numai in romania au reguli de kkt...afara{in anumite tari} poti sa iti schimbi culoarea la masina in fiecare zi daca te tine buzunarul si nu te intreaba nimeni nimic.
si la noi in tara poti sa iti schimbi culoarea in fiecare zi daca te tine buzunarul si nu te intreaba nimeni nimic.
atata timp cat facem totul legal nu prea conteaza in ce tara esti. la fel si cu jantele, zi-mi mie ca treci de arr-ul oricarei tari ( sau cum se cheama la ei ) cu roti de 19 daca ele nu sunt trecte in acte :))
Probleme cu diverse organe abilitate conteaza mai putin :))) Jante de 19 nu de 20 pentru ca le-am luat la pachet cu masina In weekend le pun pe masina sa vad cum e sa rulez cu ele, revin cu poze si pareri ;)
Revin cu pozele promise [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] Frumos, nu? Arata bine, se aseaza bine pe drum si culmea, in ciuda cauciucurilor 225/35/R19 nu zdruncina asa tare in "offroad-ul" de zi cu zi pe drumurile patriei. Drumurile proaste nu ma vor desparti de ele poate doar timbrul de mediu, dar sper ca nu.
Nice, very nice. :)
arata foarte bine.... dar talonul de 35 ma inspaimanta rau pe drumurile noastre :))))
daca vor ramane pe masina probabil voi alege un talon mai mare, cred ca 45 e ok, desi nici 35 nu e asa rau. Si probabil cauciucuri ceva mai late 235 cred, jantele sunt 8J 1/2
Pe 45 s-ar putea sa-ti atinga.
foarte frumoase...superbe....ai grija cu inaltimea bordurilor si cu adancimea gropilor.
@ rekinul la noi ca sa iti schimbi culoarea mai intai trebuie sa te inarmezi cu muuulti nervi si rabdare deoarece birocratia si actele te omoara si iti rapesc mult timp pe la cozi si ghisee...