nu pot da nume...de pe un site romanesc de vanzari online...imposibil sa nu il stii ..ii fac astioa toata ziua reclama la tv;) dar fii foarte atent ce iei,eu am pus vanzatorul sa-mi faca vreo cateva filmulete datate cu functionarea si aspectul dvdului {mai sunt si tepari} si sa mi le trimita. Sincer m-am gandit la un ''upgrade'',sa il vand pe cel actual si sa-i iau un fratior cu Navi dar asta doar in vreo 2 luni cand vin in tara. Daca as avea voie ti-as posta un link de unde poti alege ...e societate comerciala si are mai multe modele,dar e un pic mai scump...totusi mi se pare de incredere,am vb cu persoana acum vreo 6 luni cand imi cautam si eu. [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] Succes!!!!
