Da, dar daca n-ajunge la intalnire inseamna ca se misca cam greu. ;)
Printable View
Da, dar daca n-ajunge la intalnire inseamna ca se misca cam greu. ;)
multumesc tare mult pentru aprecieri Eugen si Dumi.
bacy, scuze pentru intarziere dar am fost foarte ocupat astazi, am vazut mailul mai inainte.
ramane sa intreb omul si apoi sa continuam negocierea, vorba ta , sa nu negociem degeaba.
Cand am zis de miscat greu m-am referit la proiectul tau, man. Dar oferta iti convine ca poate reusesc sa dau cu cash "pachetul".
nu i nici o problema bacy, nu m am suparat dintr-atata.
la pret mai putem "lucra" tinand cont ca ti ofer rama adaptoare si transport gratuit pana la tine la usa. dar inca nu e nimic batut in cuie.
marti 13 mai 2014 09:30-18:50
am introdus instalatia pentru cutia automata in masina si am inceput atasarea ei la instalatia masinii.
timp efectiv de stat in masina si lipit, masurat, adaugat, pozitionat fire: aproximativ 9 ore
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
miercuri 14 mai 2014 09:00-18:45
am continuat aceeasi operatiune de mai sus si in plus am facut instalatia lampilor de marsarier care la cutia automata nu mai sunt actionate de switchul din cutie ci de un releu (reverse ralay)
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
joi 15 mai 2014 9:00-18:45
am finalizat atasarea instalatiei si am trecut (dar nu am finalizat) la refacerea izolatiei exterioare a instalatiei calculatorului motorului, panoului de sigurante din comprtimentul motor, mufelor de la cutia automata si celorlalte mufe ce se ramifica din instalatia principala. (fara instalatia senzorilor motorului, injectoarelor si a bujiilor, care sunt alte doua cablaje separate)
pana acum am folosit 40 de metri de banda izolatoare, astazi am mai cumparat 50 de metri, sa fie.
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
vineri 16 mai 2014
- am primit uleiul de motor, 7 litri Liqui Moly 10w40 cu bisulfura de molibden.
- am comandat filtrele (ulei, aer, habitaclu, combustibil)
- astazi am primit coletul de la rimmers. multumesc pe aceasta cale lui Eugen care si a dat interesul ca de obicei si a pus o vorba buna in UK
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
si mi am permis sa trec si pe la sala
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
ultima poza e cea mai tare!!!
cu placere, man. esti si tu nebun... in felul tau... automat! :-))))
ps: kickbox sau?
esti tare! succes