in sfarsit...dupa o zi de munca sunt multumit...rama de 1din stricat-o si am luat 2din dar si aceasta a trebuit modificata...nu stiu cum e la altii dar la mine nu voia sa intre dvd-ul prin gaura de la rama..am mai taiat din ea sus
in sfarsit...dupa o zi de munca sunt multumit...rama de 1din stricat-o si am luat 2din dar si aceasta a trebuit modificata...nu stiu cum e la altii dar la mine nu voia sa intre dvd-ul prin gaura de la rama..am mai taiat din ea sus
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)