salut am si eu o intrebare.. ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu montarea distributiei la rover 200 1.4 8v 75cp?
imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie! astept raspuns! va multumesc anticipat!
salut am si eu o intrebare.. ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu montarea distributiei la rover 200 1.4 8v 75cp?
imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie! astept raspuns! va multumesc anticipat!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)