sal am ceva probleme cu relatiul cand e la liber nu cobora intodeauna pana jos doar daca ii dau un spritz din pedala,am si toba un pic fisurata sa fie asta cauza? a mai patit cineva,ms
sal am ceva probleme cu relatiul cand e la liber nu cobora intodeauna pana jos doar daca ii dau un spritz din pedala,am si toba un pic fisurata sa fie asta cauza? a mai patit cineva,ms
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)