sorin, cum s-a incadrat camera peste bucsa? a venit perfect sau ai mai taiat din ea?
player 1 cred ca se referea la bucsele powerflex sau la altele, asa cum am folosit eu.
sorin, cum s-a incadrat camera peste bucsa? a venit perfect sau ai mai taiat din ea?
player 1 cred ca se referea la bucsele powerflex sau la altele, asa cum am folosit eu.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)