Salut,
Poate sa ma ajute cineva cu valoarea emisiilor CO2 la Rover 2.0 CDTI cu cutie automata?
Va multumesc.
Salut,
Poate sa ma ajute cineva cu valoarea emisiilor CO2 la Rover 2.0 CDTI cu cutie automata?
Va multumesc.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)