eu nu am...am sa ma duc maine la marcell sa imi faca din calculator....ce dodari asa mai sunt? daca stiti
eu nu am...am sa ma duc maine la marcell sa imi faca din calculator....ce dodari asa mai sunt? daca stiti
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)