mihai, ar fi o mica problema. daca ai faruri de uk, atunci cand mergi prin romania... intelegi. dar este valabil si invers. daca ai faruri de RO, atunci cand mergi prin anglia... o sa bata acolo invers.
see my point?
daca circuli cel mai mult in UK, atunci poate ar fi mai ok sa o inmatriculezi "cum poti" (ca sa nu zica lumea ca am spus textual alte prostii), o lasi asa cum este, si cand treci pe continent, ii pui niste patch-uri pe faruri.
ha-ha sau circuli cu inca o pereche de faruri in portbagaj si le schimbi in functie de legislatie :-)))


Reply With Quote
