Page 69 of 139 FirstFirst ... 1959676869707179119 ... LastLast
Results 681 to 690 of 1381
  1. #681
    Senior Member Eugen_piano's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1.812
    Rep Power
    13
    man, cu padurile m-ai pierdut... sorry, nu sunt fan... bine, la mine problema e psihologica... vad la scoala numai copii care in loc sa se joace intre ei, stau pe mobile toata pauza... pe touchscreen.... asa ca imi vine sa le dau de pamant :-)))

    teoretic, pe usb poti sa bagi orice... intr-o vreme nu mergeau hardiskurile externe, dar, stiu si eu unde au ajuns acum?

    ps: nu Linux, nu OSX, nu tablete... am avut Linux... degeaba... am emulat OSX inainte sa treaca Apple pe procesoare x86... tot degeaba...

    :-) spor la transfer. ha-ha, eu zic sa pui filmele pe net, dupa care sa le scoti cu un 3G de pe ipad :-PPPP lol.

  2. #682
    Senior Member Eugen_piano's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1.812
    Rep Power
    13
    Ionut, dar ce s-a intamplat cu elmul? s-a conectat? ti-a aratat ceva? ce program ai folosit?

  3. #683
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    mangalia
    Posts
    242
    Rep Power
    12
    ieri i am schimbat releele de la fan cooling si fan condenser . aratau in stare jalnica oxidate de au ramas lamelele in priza . am fost nevoit sa prelungesc firele si sa elimin o priza. am sa fac poze si am sa le pun pe forum . problema a fost ca nu am fost atent la pozitia picioarelor 85 si 86 alimentarea bobinei releeuluisi mi sa aprins chekul in bord si nu pot sa il resetez .alti bani alta distractie.

  4. #684
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    mangalia
    Posts
    242
    Rep Power
    12
    sa nu fie pompa de vacuum si la mine zumzaia tot la relanti dar a disparut in timp

  5. #685
    Member mihaivolei's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    powys
    Posts
    203
    Rep Power
    11
    gata am gasit rezolvarea descarc iTunes in laptop si sincronizez ipadul cu pc-ul si all done

  6. #686
    Senior Member Eugen_piano's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1.812
    Rep Power
    13
    mihai, zici ca folosesti Looney Tunes :-)))

  7. #687
    Senior Member Eugen_piano's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1.812
    Rep Power
    13
    Quote Originally Posted by gaina catalin View Post
    ieri i am schimbat releele de la fan cooling si fan condenser . aratau in stare jalnica oxidate de au ramas lamelele in priza . am fost nevoit sa prelungesc firele si sa elimin o priza. am sa fac poze si am sa le pun pe forum . problema a fost ca nu am fost atent la pozitia picioarelor 85 si 86 alimentarea bobinei releeuluisi mi sa aprins chekul in bord si nu pot sa il resetez .alti bani alta distractie.
    catalin, ai gasit soclu pentru relee? la noi, mufa mama (cum ar veni), e un lucru mai rar :-)))

  8. #688
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Constanta
    Posts
    512
    Rep Power
    12
    Quote Originally Posted by Eugen_piano View Post
    Ionut, dar ce s-a intamplat cu elmul? s-a conectat? ti-a aratat ceva? ce program ai folosit?

    http://www.rover-mg.ro/forum/showthr...terfata-ELM327

  9. #689
    Senior Member Eugen_piano's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1.812
    Rep Power
    13
    sorry man, la mine nu aparea... ultimul entry imi arata la threadul cu uleiul...

    hai ca citesc acum.
    bafta mare!

  10. #690
    Member mihaivolei's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    powys
    Posts
    203
    Rep Power
    11
    folosesc orice doar sa fac fata la calatoria spre mare filme rezolvat, desene rezolvat doar vreme faina sa fie, si as fi preferat bineinteles sa merg cu masina si daca nu am gpl ca si colegul de mai devreme dar fiind posesorul a doi pasageri in spate care ma intreaba din 5 in 5 min daca am ajuns am crutat masina de la un drum lung ( dar pana la aeroport nu o iert 8ore dus intors ) gata ceruita, zumzait nu am auzit azi dimineata asa ca e gataaaaa!!!! fara job pt 3 sap doar relax

Page 69 of 139 FirstFirst ... 1959676869707179119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Am facut-o si p-asta! :) )))
    By bacyta in forum diverse
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-2015, 07:34 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •