Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Navigatie

  1. #21
    Member leonard75's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    galati
    Posts
    379
    Rep Power
    11
    nu pot da nume...de pe un site romanesc de vanzari online...imposibil sa nu il stii ..ii fac astioa toata ziua reclama la tv dar fii foarte atent ce iei,eu am pus vanzatorul sa-mi faca vreo cateva filmulete datate cu functionarea si aspectul dvdului {mai sunt si tepari} si sa mi le trimita. Sincer m-am gandit la un ''upgrade'',sa il vand pe cel actual si sa-i iau un fratior cu Navi dar asta doar in vreo 2 luni cand vin in tara. Daca as avea voie ti-as posta un link de unde poti alege ...e societate comerciala si are mai multe modele,dar e un pic mai scump...totusi mi se pare de incredere,am vb cu persoana acum vreo 6 luni cand imi cautam si eu. http://www.tocmai.ro/dvd-auto-dvx-ec...d-7835257.html Succes!!!!

  2. #22
    Senior Member bacyta's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Slobozia/Ialomita
    Posts
    724
    Rep Power
    12
    Quote Originally Posted by Angorik View Post
    de unde v-ati achizitionat dvd-urile la pretul acesta?as vrea si eu...s-au daca v-ati gandit sa vindeti as fi interesat
    Oricum daca iti iei d-astea ieftine sa stii ca in general au ceva probleme cu touch-ul, adica trebuie sa insisti mai mult sa ia comenzile. In rest functiuneaza impecabil. Eu daca ar fi sa-l vand pe al meu l-as da cam cu 800 lei tot pachetul. Eu am optat pentru asta ca este printre putinele compatibile cu comenzile de pe volan.
    Imi puteti spune simplu : bacy!


    Nobody is perfect, i am nobody!

  3. #23
    Member Angorik's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Tulcea/Bucuresti
    Posts
    96
    Rep Power
    11
    ok multumesc...am sa caut pe site-uri si sa vad ce gasesc..in principiu as vrea ceva cu navi...multumesc de link leonard.am avut un dvd 1din pe o masina,firma audiola si cam facea figuri cu touch-ul si nu merge nici stick mai mare de 1 gb...

  4. #24
    Senior Member bacyta's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Slobozia/Ialomita
    Posts
    724
    Rep Power
    12
    Ai grija ca toate astea no name fac figuri la touch, dar te obisnuiesti cu ele.
    Doar nu stai tot timpul sa butonezi, plus de asta au telecomanda care functioneaza impecabil.

  5. #25
    Member leonard75's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    galati
    Posts
    379
    Rep Power
    11
    poate ale voastre erau cu probleme...al meu,sincer merge bine si i-am pus stick de 8g cu mp3 si videoclipuri si l-a citit foarte bine si i-am mai probat si un card de 4 cu filme dvx si mi-a luat si subtitrarea...poate l-oi fi nimerit eu mai bun sau mai neforjat....touchul merge fara repros. Bacy din cate am citit eu audiola [sau majestic] este o firma italiana,si nu e chiar no name...si oricum 85 la suta din piata mondiala de electronice sunt fabricate in china....romanul e mandru de felul lui[nu fac nici o referire la nimeni,vorbesc la modul general] e invatat sa plateasca in plus pentru nume,pentru''brand'',dar tot made in china scrie pe ele,nu mai sunt sculele audio de altadata pe care scria clar made in japan sau matjusita.
    Last edited by leonard75; 05-02-2014 at 12:15 AM.

  6. #26
    Member Angorik's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Tulcea/Bucuresti
    Posts
    96
    Rep Power
    11
    ma poate ajuta cineva cu o rama 2din? pana la urma am luat un dvd cu navi si nu cred ca merge sa decupez rama 1 din:-??

  7. #27
    Senior Member bacyta's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Slobozia/Ialomita
    Posts
    724
    Rep Power
    12
    Cauta pe tme.ro ca au cam la 100 lei

  8. #28
    Member Angorik's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Tulcea/Bucuresti
    Posts
    96
    Rep Power
    11
    multumesc bacyta :*

  9. #29
    Member Angorik's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Tulcea/Bucuresti
    Posts
    96
    Rep Power
    11
    da a incercat cineva sa decupeze rama 1din si sa o faca 2din? ca m-ar bate gandul

  10. #30
    Senior Member bacyta's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Slobozia/Ialomita
    Posts
    724
    Rep Power
    12
    Nu stiu daca a incercat cineva dar o poti face tu si ne spui si noua ce-a iesit. )))
    Imi puteti spune simplu : bacy!


    Nobody is perfect, i am nobody!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. instalatie electrica navigatie
    By mngcipic in forum electrica, electronica, calculatoare , audio, alte "fire", ...
    Replies: 1
    Last Post: 04-03-2016, 09:25 AM
  2. Navigatie
    By mngcipic in forum Rover 75 / MG ZT
    Replies: 5
    Last Post: 25-07-2015, 07:38 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •